strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Data premiery Epizodu I
czwartek · 2 lipca 1998 · 00:00 · Aku

ORD MANTELL EXCLUSIVE Data premiery EPIZODU 1 w Polsce (wstępnie zaaprobowana, przez Lucasfilm) to: 3 WRZEŚNIA 1999 Film będzie miał naprawde sporo kopii (o ile dobrze zrozumiałem około 75!) i ruszy tego samego dnia w wielu polskich miastach. Równocześnie z premierą rusza cała maszyna. Action figures - Hasbro Poland potwierdziło swój akces w przedsięwzięciu (wiadomo niestety, że będzie to tylko część oryginalnego amerykańskiego asortymentu, w którym przewidziane jest ponad 100 figurek, statki, playsety i inne zabawki), Nowelizacja Epizodu 1 (najprawdopodobniej Amber) zostanie wydana może nawet tydzień lub dwa przed premierą. Oczywiście to tylko niewielka część tego co będzie można dostać w sklepach a co łączy się z promocją filmu. Przedstawiciel polskiego dystrybutora (Syrena Entertainment) stwierdził, że ma spory budżet na reklamę a co za tym idzie EPIZOD 1 będzie dosłownie wszędzie!
Wspominana plotka o rzekomym dołączeniu trailera do FOX'owskiego filmu X-FILES jest oczywiście nieprawdziwa. Ale jak zapowiada LFL trailer, pierwsze plakaty i początki poważnej promocji będą miały miejsce w okolicach Gwiazdki 98. Syrena twierdzi, że jak tylko trailer się pojawi, automatycznie trafi do polskich kin i będzie grany bardzo często.
Na konferencji, którą 20TH CENTURY FOX zorganizowało dla dystrybutorów i prasy nie pokazano nawet kawałka filmu i nie podano tytułu (jedynie kilka makiet, zdjęć lokacji i postaci). Lucasfilm podał także informację, że tytuł zostanie ujawniony dopiero na trzy tygodnie przed amerykańską premierą filmu!!! Mimo, że z ust samego LFL, informacja nie wydaje się do końca prawdziwa, no ale czas pokaże.
Serdeczne podziękowania dla FANA z SYRENA ENTERTAINMENT za te informacje.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016