strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Samuel L. Jackson w The Clone Wars? UPDATE
środa · 30 kwietnia 2008 · 15:56 · DarkMiagi · źródło: TFN

UPDATE:
TheForce.net komunikuje, że w dzienniku L.A. Times odnaleziono potwierdzenie niedawnych słów Samuela L. Jacksona na temat jego obecności w projekcie Wojny klonów.

Cytując:

Film został wyprodukowany przy pomocy najnowszych zdobyczy komputerowej animacji z wykorzystaniem głosu aktorów, w tym Samuela L. Jacksona ponownie w roli Mace’a Windu i znajomego głosu Anthony Danielsa jako C-3PO.


___________________
Interesujące wieści płyną od naszych znajomych zza wielkiej wody. Jak donosi Mike Barrick z TFN, jeden z francuskich fanów Gwiezdnych wojen - niejaki Skylover - miał w zeszłym tygodniu okazję zamienić kilka słów z Samuelem L. Jacksonem. Aktor, bowiem, odwiedził Paryż w ramach akcji promocyjnej nowego filmu pt. "Cleaner", w którym gra główną rolę.


Skylover i Samuel L. Jackson


Zgodnie z informacją umieszczoną na francuskiej stronie SithClan.net, Samuel przyznał w prywatnej rozmowie, iż to on użyczył głosu postaci Mace'a Windu w trailerze TCW, który niedawno wyciekł do Internetu. Nie musi to co prawda oznaczać, iż aktor zaangażowany został do całego projektu, jednak prawdopodobieństwo jest solidne.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016