strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


SW EP IV - fanowska (re)wizja
poniedziałekk · 28 kwietnia 2008 · 18:30 · Merridius · źródło: Bartosz Kwaśniewski

Nie jest to być może informacja pierwszej świeżości, ale jak to mówią, baba z wozu, wróbel na dachu, lepiej późno niż wcale. Do tajnej bazy ICO squadu położonej gdzieś w piekielnie gorącym tropikalnym buszu, który znajduje się koło bieguna północnego, jak uczą nas arcydzieła filmowe pokroju "Ostatniego dinozaura", dotarł ostatkiem sił Maratończyk spod Termopil, który uciekając przed perskimi dywanami wystrzeliwanymi przez japońskich gangsterów z Yakuzy, przemycił w bionanoneonazicybernetycznym czipie gigabajty informacji (wycięli mu dla tego wspomnienia!) o pewnym zaskakującym i porażającym do szpiku kości projekcie. Niestety nasz posłaniec zmarł na stole z kości słoniowej (pozdrowienia dla kłusowników), lecz dzięki postępowi technologicznemu XXI wieku udało nam się odzyskać hiperważne dane na temat operacji pt. STAR WARS: EP IV 2004 Special edition REVISITED.

Jeżeli ufać raportom dostarczonym przez naszego (nad)człowieka, gdzieś jacyś ludzie w United States of America wzięli się i pocieli klasyczną Nową nadzieję z 1977 i zrobili to samo, co Lucas w 1997. Tyle, że lepiej, szybciej, mocniej, silniej (w swoim odczuciu).

Dość powiedzieć, że lista zmian video zawiera 156 pozycji i to nie koniec. Więcej można przeczytać po angielsku tutaj.

Poniżej prezentujemy tymczasem off-icjalny zwiastun tego bluźnierczego dzieła.Ale powiem wam, że ja, tj. piszący te słowa, nadal nie potrafię stwierdzić, kto strzelał pierwszy.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016