strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Czym jest SWORA?
piątek · 25 kwietnia 2008 · 21:17 · DarkMiagi · źródło: SWORA.net


Jak część z Was z pewnością pamięta, na początku tego roku ICO zorganizowało i poprowadziło pierwszy międzynarodowy czat z naszymi przyjaciółmi z różnych zakątków globu. Podczas tego spotkania skrystalizował się kształt sojuszu SWORA - Star Wars Outer Rim Alliance - który staraliśmy się Wam od tamtego czasu przybliżyć.

Właśnie duchu propagowania idei współpracy fanów Gwiezdnych wojen ponad granicami, chcielibyśmy z tego miejsca ogłosić uroczyście powstanie strony internetowej sojuszu - www.swora.net! Już wkrótce znajdą się na niej m.in. działy poświęcone wydarzeniom w lokalnych fandomach, jak również galerie oraz tekst deklaracji/regulaminu stowarzyszenia.

Osobne słowo należy się logo SWORy. Jak powszechnie wiadomo, wraz z pozostałymi stronami wchodzącymi w skład sojuszu przeprowadziliśmy konkurs na logo SWORA, w którym zwycięską pracą okazał się być projekt Jana "Long_JB" Okulewicza. Donosimy z dumą, że Gerald Home wybrał jeszcze jeden wzór konkursowy, autorstwa Michała "Guzesa" Gużewskiego, który docelowo posłuży za wzór naszywek SWORA, a który tymczasem możecie podziwiać na stronie SWORy.

Głównym logo SWORA pozostaje naturalnie praca Long_JB, która znalazła się na deklaracji SWORy dostarczonej do rąk własnych Steve'owi Sansweetowi podczas tegorocznego Jedi-Conu.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną SWORy, szczególnie zaś z mapą dominacji świata zasięgu sojuszu. Już niebawem w ramach ICO pojawi się specjalna podstrona w języku polskim, zawierająca komplet informacji na temat SWORy.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016