strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Sansweet na NYCC o Sadze i w ogóle - mówi
czwartek · 24 kwietnia 2008 · 14:23 · Baca · źródło: Rebelscum

Steve Sansweet brylował na parkiecie i zabawiał piękne panie, panie oraz nerdów na ostatnim New York Comic Conie (NYCC). Co nieco powiedział także o "tłustym i ohydnym" serialu aktorskim, ale to dla MTV i w ogóle. Na panelu poruszał inne tematy, również o najnowszym filmie o: dr. Henrym Waltonie Jonesie Młodszym, ruskiej babie, bikiniarzu, królestwach, kryształach i czaszkach. My napiszemy tylko o tym co tyczy naszego poletka szeroko pojętej mitologii nerdyckiej.

SW Celebrations
Prelkę zaczął od powiedzenia, że Celebrations to jest coś dla czego warto żyć. Zapuścił filmik zgrany z piątki conów plus promosy do zbliżającego się C-Japan. Na temat C5, które niedługo zagości na gościnnej ziemi usańskiej, Steve (głosem Lucasa) wypowie się dopiero na jesieni, abo już po powrocie z kraju kwitnącej wiśni.
Swego czasu informowaliśmy o możliwych celebrationowych planach.

The Force Unleashed
Tu też pojawiły się materiały multimedialne. Trailer TFU (taki jak na stronce gierki), rozmowa Steve'a z Brettem Rectorem. Oprócz tego fragmencik z giercy z platformy Xbox 360. Były to levele w fabryce TIE-ów oraz na planecie-złomowisku, Raxus Prime. Premiera jak pamiętacie 16 wrzesnia, dzień przed rocznicą inwazji sowieckiej.

Star Wars Robot Chicken
Na podest napatoczyli się Seth Green i Matt Senreich, czyli twórcy tego serialu, w tym SW-owego odcinka. W zasadzie powtórzyli rozmowę i pytania z CIV. Było jak to klawo polecieć na ranczo Skywalkera oraz że pracować z Lucasem, to jak Boga za kostki złapać. Na koniec scena z SW RC, w której George leży na kozetce u psychiatry - "haha" wśród publiki i koniec tematu. Ach, i jeszcze Steve wyrzekł sakramentalne słowa, że premiera na nośniku Digital Versatile Disc odbędzie się 22 lipca (manifest PKWN!). Widać coś się znowuż zmieniło, abo Sansweet nie czytał ICO.

The Clone Wars
Najbardziej eksploatowany temat ostatnich dni, miesięcy. Steve zaczął od określenia ram czasowych serialu oraz zarysowania fabuły ("są x. Dooku i syn Jabby"). Potem pokazał dokument o Ahsoce, w którym rolę lektora pełni sepleniący Dave "Kapelusz" Filoni. Poza mówieniem czemu Rada Jedi poleciła Anakinowi zaopiekować się młodą Togrutanką pokazany został jeszcze jeden film, również z Filonim. Tam to Dave opowiedział o bitkach, a więc soli wojen klonów. Potem weszły nerdy w strojach klonów i dostały owacje. A potem jeszcze było odtworzenie wywiadu z Winder i Filonim (chyba to).
No i że movie w cinemas od 15 sierpnia w Usa, a serial w pazdziernikau na amerykańskim Cartoon Network.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016