strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Sansweet o ”tłustym i ohydnym” serialu aktorskim
poniedziałekk · 21 kwietnia 2008 · 12:49 · Baca · źródło: blog MTV

New York Comic Con to doskonała okazja by nerdzitwórcy podzielili się wieściami o powstających płodach swej myśli z nerdodbiorcami. Pośrednikami w tym zawiłym ceremoniale postarali się być przedstawiciele "czwartej władzy". I to oni przejęli role medium na linii totem - kultyści. Przedmiotem zainteresowania stał się Steve Sansweet.

Fandomowemu "Zającowi Poziomce" znudziło się widać ciągłe odpowiadanie na pytania o pacynkowy serial w CGI. Postawił na rzecz odleglejszą w terminie, serial tzw. "aktorski". Rick McCallum powiedziałby: "Serial będzie mroczny". I nie znaczyłoby to nic, gdyż on tak mówi stale i na wszystko. Steve już w pierwszym zdaniu sprawia, że wyobraźnia zaczyna pracować, a w czaszce na tle rozgwieżdżonej czerni kosmosu formułuje się napis - Muszę koniecznie to zobaczyć. To zdanie brzmi: "serial odsłoni tłuste, ohydne podbrzusze Star Wars"!
Wow! Bardziej zaciekawić już nie można.

Dalej jest już mniej intrygująco, choć pierwsze wrażenie kusząco pobudza zmysły. W serii pojawią się postacie nowe, ale parę będzie "starych". Prawdopodobnie, ale to jeszcze nie jest do końca pewne i przesądzone, skala serialu będzie "epicka".

Nie do końca wiadomo czy bać się, czy cieszyć po słowach:
W serialu zaowocuje wszelkie doświadczenie, jakie George nabył przy technologii cyfrowej.
Narracja oraz psychologia postaci mogą na tym ucierpieć, niestety.

Ponadto Steve powtarza to, o czym wiadomo od dawna, czyli, że scenarzyści są już wybrani, napisali sporą część materiału na pierwszy rok i ich pracę nadzorują Lucas i McCallum.

Na koniec daty: rozpoczęcie prac, (OBY), w 2009, więc pierwsza seria odcinków powinna zagościć na antenie telewizyjnej (oraz następnego dnia w necie) w 2010.


Tłuste i ohydne podbrzusze.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016