strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Harrison Ford wspomina gwiezdną sagę
czwartek · 17 kwietnia 2008 · 10:19 · Ante Gregu · źródło: USA Today

Harrison Ford udzielił ostatnio wywiadu dla USA Today, gdzie opowiada o początkach swojej kariery, w tym o roli Hana Solo. Cały artykuł możecie przeczytać tutaj, ale pozwólcie że go trochę streścimy.

Harrison Ford pracował przez 15 lat, zanim zagrał w przełomowej, choć małej roli w 1973, w filmie George'a Lucasa, American Graffiti. Wkrótce przyszły Gwiezdne wojny. Ford wspomina, że nawet gdyby nie sukces tego filmu i tak zajmował by się aktorstwem, choć pewnie musiałby dorabiać na stolarce.

Aktor wspomina wcześniejsze castingi, gdzie wysłano go do fryzjera ze zdjęciem Elvisa Presley'a, aby zmienił fryzurę. Kazano mu także zmienić imię, co akurat zrobił. Kurt Affair! Szczęśliwie angaż nie wypalił i Harrison nie wymyślał sobie więcej pseudonimów.

Gwiezdne wojny dziś dla Forda wydają się dosyć głupie i na pewno nie wróciłby on do nich, gdyby Lucas chciał robić epizody VII-IX. Nie uznaje Hana Solo za bohatera. Jest głuchy jak pień! mówi. Z pewnością ma dobre serce, ale uważam go za charakter o wiele mniej interesujący od Indiany Jonesa.

W Powrocie Jedi chciano nawet zabić Hana. Myślałem, że to będzie fascynujące, gdyby on umarł.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016