strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Więcej o ”Invincible”
niedziela · 13 kwietnia 2008 · 10:19 · Ante Gregu · źródło: Random House

Dom wydawniczy Random House ujawnił więcej szczegółów na temat powieści Troy'a Denninga Invincible, która ukazać ma się dokładnie za miesiąc, w wersji audiobook.

SPOILER:
Żadna wojna nie trwa wiecznie. Teraz, w długiej i wyniszczającej bitwie pomiędzy nieposłusznymi czempionami Nowego Zakonu Jedi, a destrukcyjną siłą, jaką jest Galaktyczny Sojusz, koniec jest na wyciągnięcie ręki.

Rebelia traci siłę po dwóch ciosach: zamordowaniu admirała Gilada Pellaeona i śmierci Mary Jade. W tym samym czasie Galaktyczny Sojusz z nadzwyczajną siłą i mrocznymi talentami nowo panującego Lorda Sith, Darthem Caedusem na czele, może być nie do zatrzymania. Zadręczony i rozdarty pomiędzy obowiązkiem a żądzą zemsty Luke przeszukując Moc ujrzał niewypowiedzianą wizję galaktyki zniewolonej przez tyranię i bardziej potwornej niż ta Palpatine'a. Wygląda na to, że ostatnią nadzieją jest zmobilizowanie rozproszonych Jedi do ostatecznej misji typu "znaleźć i zniszczyć". Cel: wyeliminować Dartha Caedusa.

To plan równie trudny w realizacji i niebezpieczny, co odważny. Caedus jest potomkiem rodów Skywalkerów i Solo, którego umiejętności kontroli nad Mocą przewyższają nawet jego dziadka, Dartha Vadera. Jest tylko jedna osoba, związana przeznaczeniem by mu się przeciwstawić, co na pewno będzie pojedynkiem na śmierć i życie, tylko jedna z niewielką szansą obalenia mrocznego lorda, który kiedyś był Jacenem Solo.

Szalone ostatnie chwile pomiędzy siłą a pokojem będą tu, a ktokolwiek zmierzy się z Darthem Caedusem, zdecyduje o wyniku i losie tych, którzy przetrwali.

KONIEC SPOILERA
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016