strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Nowy opis do LotF#9: Invincible
piątek · 11 kwietnia 2008 · 15:39 · Baca · źródło: Katalog Del Reya - ”Summer”

Dziewiąty tom Dziedzictwa Mocy ukazać się ma 13 maja. Przy okazji: hardcover, 336 kartek. Na razie po angielsku, a my, naród, jesteśmy na razie dopiero na tomie trzecim, a czwarty, w tłumaczeniu Matki Wszystkich Fanów, w tej chwili poddawany jest adiustacji i korekcie. Toteż wracając do LotF-a nr 9, czyli Invincible, jest nowy, spoilerowy opis. Znaleziono go w katalogu Del Reya na porę roku zwaną latem. Strona z liczbą 75.

Wiemy, że w XXI wieku wszyscy Polacy lepiej władają angielskim, aniżeli własnym językiem, aczkolwiek nie mogliśmy oprzeć się, żeby tekst ów przetłumaczyć. Ot, tak dla prezesów polskich oddziałów zachodnich korporacji, którzy zgodnie z Ustawą o j. polskim winni nauczyć się naszej szeleszczącej mowy. Tylko dla nich.

SPOILER:
Luke Skywalker stoi właśnie na rozstaju dróg. Jest przekonany, że Darth Caedus, Czarny Lord Sithów, który został poczęty i narodzony jako Jacen Solo, musi zostać unicestwiony. Sumienie przekonuje go jednak, że tę decyzję podsuwają mu jego złość, ból i pragnienie odwetu. Jaina Solo, siostra Jacena, ukończyła trening pod okiem najwspanialszego bojownika antyjedi, Boby Fetta. Teraz, przybrawszy imię Miecza Jedi, decyduje się dopełnić swego przeznaczenia. Gdy siły podzielonego Sojuszu Galaktycznego zmagają się z przeciwnikami by wreszcie zakończyć ten niszczycielski konflikt antagonizujący przeciw sobie planety, Jaina, jej rodzice, jej gach Zekk i jej eksgach Jag ruszają w stronę jaskini lwa, coby zniszczyć najniebezpieczniejszego człowieka w galaktyce. Człowieka, który kiedyś był jej bliźniaczym bratem.
po SPOILERZE.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016