strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Bohaterzy TFU - grafiki
piątek · 4 kwietnia 2008 · 09:33 · Baca · źródło: Oficjalna

O tym jak się ostatecznie ma premiera The Force Unleashed do kalendarza pisaliśmy wczoraj. Natomiast dziś zaprezentujemy grafiki postaci z tej innowacyjnej gry.

Jest ich sześcioro.

Wypadałoby zacząć od pań. Tych jest trójka: Imperialna Lasia, czyli panna Junona Zaćmienie, mistrzyni Jedi Shaak Ti oraz padawanka Maris Brood. Lasia prezentuje się b. dobrze. Całokształt prezencji obcisłego munduru psują tylko ciężkie wojskowe buciory. Z kolei Tugrotance wyraźnie dobrze zrobiło odejście z Zakonu. Potężne fałdy dżedajowskiego płaszcza zamieniła na stój trochę bardziej frywolny, a przez to również przewiewny. Widać potrzebowała tego, skoro na jej ustach gości figlarny uśmieszek. W kwestii barw dominuje skórzany brąz. Jej uczennica poszła w ślady nauczycielki. Przynajmniej w kwestii doboru koloru oraz kroju. Natomiast swą bladą zabracką cerę kontrastuje odważnym i agresywnym makijażem. Zupełnie inną zagwozdką jest czemu kobiety-wojownicy uważają, że nagie ciało najlepiej chroni przed ranami. Być może widzą inny handicap wynikły z takiego stanu odzienia. Oczywiście czynnikiem warunkującym skuteczność tego sposobu jest mężczyzna (nie "mniejszościowy") jako przeciwnik.

Panów jest dwóch plus droid z męskim oprogramowaniem (software & hardware). Sekretny Uczeń ubrany jest w znany nam z wcześniejszych screenów i materiałów strój. Dużo ochraniaczy, rękawice, wytrzymałe materiały, mnóstwo kieszeni na różne przydatne sithowe klamoty. Pozycja którą przyjął, daleka jest od klasycznej pozy greckiej tzw. "na myśliciela. Mimo to rysy twarzy wyrażają głębokie skupienie intelektualne. Asystuje mu nieodłączny miecz świetlny. Dżedaj-jenerał Rahm Kota nosi wariant zbroi połączony z elementami kroju płaszcza Jedi. Dość powiedzieć, że pomaga on modnie i z gracją poruszać się po polu bitwy. Zmarszona brew i groźna mina sprawiają, że wrogom włosy stają dęba na głowie. Robota nie warto wspominać - wszystko ma na wierzchu.

Komentował dla Was znany z telewizji stylista (ten najbardziej znany).

Od nas dodamy, że rendery są fajne.Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016