strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Ostatnie XLIX Spotkanie BFSW - żart primaaprilisowy
wtorek · 1 kwietnia 2008 · 15:50 · anubis · źródło: Forum BFSW

Cała poniższa wiadomość jest oczywiście żartem. BFSW ma się tak dobrze jak nigdy dotąd i na pewno jeszcze nie raz na ICO zostaną zamieszczone newsy o imprezach organizowanych przez bydgoszczan.

---------------

Na forum BFSW można przeczytać dość niepokojącą wiadomość, którą pośpiesznie przekazujemy:

Pomimo zapowiedzi dotyczących świętowania czwartych urodzin Bydgoskiego Fanklubu Star Wars jesteśmy jednak zmuszeni odwołać tę imprezę.

Z przykrością stwierdzamy, że takiego zachowania pośród tak zwanych przyjaciół nie można dłużej tolerować. BFSW od pewnego czasu był uważany za jeden z bardziej szanowanych ośrodków fandomu w Polsce, ale jaka jest prawda wszyscy
doskonale zdajemy sobie sprawę.

Spotkania fanklubu już dawno utraciły swój niepowtarzalny gwiezdnowojenny klimat, wszelkie próby poprawienia sytuacji spotykały się tylko z bez konstruktywną krytyką. W obecnej postaci nie ma najmniejszego celu dalsze organizowanie spotkań, które były tylko powodem do waśni oraz kłótni.

W związku z zaistniałą sytuacją najbliższe 49. Spotkanie BFSW będzie jego ostatnim, wyjątkowo krótkim by uregulować tylko ostatnie kwestie. Organizacja, która miała być Legendarna, a jest tylko oparta na zawiści nie będzie świętowała 50. spotkania na ulicy Obi-Wana Kenobiego. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem serdecznie przepraszamy.


Utrata takiego ośrodka będzie zapewne ciosem w cały polski fandom Gwiezdnych Wojen. Wypada więc pojawić się na tym "nieszczęsnym", ostatnim spotkaniu - 5 kwietnia, o godzinie 16:00 w MDK nr 4, ul. Dworcowa 82.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016