strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


At last, the truth is here
niedziela · 4 kwietnia 1999 · 13:36 · Franki

Po wielu spekulacjach na temat pochodzenia zamieszczonej niedawno parodii Star Wars przyszedł czas na ostateczne rozwiązaenie sprawy. Tym razem mamy kontakt z samymi twórcami filmu, firmą VIRTUAL MAGIC. Za jakiś czas ruszy na Archiwum osobna podstrona poświęcona produkcjom VIRTUAL MAGIC, ale póki co oddajemy głos reżyserowi filmu GWIZDNE WOJNY'97 (tak nazywa się parodia), Danielowi Zduńczykowi:Gwiedne Wojny '97 powstały w firmie VIRTUAL MAGIC s.c. zajmującej się animacją komputerowaą dla potrzeb filmu i TV. Film jest w pewnym sensie demonstracją możliwości VIRTUAL MAGIC. Powstał w 1997 r.

Truskawkowe Studio i TVP Wrocław, nie ma nic wspólnego z naszym filmem. Reżyser Truskawkowego Studia P. Krulikowski jest moim znajomym i poprosilł mnie o udzielenie wywiadu, przeplatanego fragmentami Gwiezdnych Wojen '97.

Chyba nadszedł odpowiedni moment, aby uchylić rąbka tajemnicy. Właśnie zbliżamy się ku końcowi prac nad nową ulepszoną wersją naszego filmu. Fragmenty Gwiezdnych Wojen, które krążą po Sieci pochodzą z 1997 roku i są już w pewnym sensie przestarzałe. W 1997 roku dysponowaliśmy bardzo skromnym nakładem finansowym, to co powstaje teraz ma znacznie poteżniejsze zaplecze.

Nowopowstałe ujęcia są znacznie bardziej rozbudowane w stosunku do GW'97 a ponadto zrealizowaliśmy całkowicie nową ścieżkę dźwiekową w systemie Dolby Surround. Zakończenie prac nad nową edycją planujemy na koniec maja.
Oto i cała prawda. Cieszymy się, że wreszcie wszystko zostało wytłumaczone. Na koniec składamy jeszcze specjalne podziękowania dla Tomasza "Killera" Matusika za podsyłanie coraz to nowych informacji o parodii :)
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016