strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Battlefront: Renegade Squadron - Pytania i odpowiedzi
piątek · 28 wrzesnia 2007 · 08:02 · Rif · źródło: starwars.com

Z okazji zbliżającej się premiery gry ”Battlefront: Renegade Squadron” oficjalna opublikowała obszerny wywiad z twórcami gry. Przynosi od odpowiedzi na najważniejsze kwestie, które nurtowały graczy od momentu zapowiedzi tego tytułu.

„Battlefront” korzystać będzie jako jedna z pierwszych gier z pełnej mocy procesora umieszczonego w konsoli PSP. Dotychczas ukazujące się gry korzystały jedynie z 50-66% możliwości sprzętu, a już potrafiły oszołomić graczy swym wypasem („Tekken: Dark Resurrection”). Wykorzystanie pełnego potencjału sprawi, że najnowsza część serii wyglądać będzie znacznie lepiej od swej poprzedniczki, która była jedynie niedopracowanym portem z innych platform sprzętowych.

To tylko jeden z tematów poruszonych w omawianym artykule. Odpowiedzi na wszystko o co baliście się zapytać znajdziecie tutaj.

Przypominamy, że już za dwa tygodnie fani "Battlefronta" cieszyć się będą najnowszą odsłoną tej jakże popularnej serii. Mimo, że "Battlefront: Renegade Squadron" ukaże się tylko w wersji na przenośną konsolę PSP, stanowić będzie łakomy kąsek dla fanów "Gwiezdnych wojen".
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016