strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


The Force Unleashed - video o postaciach
sobota · 22 wrzesnia 2007 · 08:42 · Baca · źródło: LucasArts

W raz ze zbliżaniem się premiery The Force Unleashed sługusi Lucasa wzmagają zainteresowanie odpowiednim podawaniem coraz nowych njusów z postępujących prac.

Esencję opowieści zawartej w grze stanowić mają jej bohaterowie. O wykreowanych na potrzeby tegoż wydarzenia postaciach opowiada drugi z serii videodokumentów zamieszczonych na oficjalnej stronie gry.

Projektanci gry, a także Sam Witwer (głos i mimika Sekretnego Ucznia) opowiadają o sile bohaterów, a także o specyfice powoływania do życia wirtualnych postaci, przy której dużą rolę odgrywa współpraca z ILM. Z ciekawostek: poznamy jakie quasi-rodzinne relacje łączyły Vadera z jego uczniem. Otrzymamy też "wyjaśnienie" czemu, dlaczego i po co Moc jest używana w tak widowiskowy sposób. Video okraszone jest scenkami z gry (większość ukazana wcześniej w zwiastunie) i fragmentami sesji nagraniowych, gdzie oprócz Witwera ujrzeć można Nathalie Cox (Juno Ecplipse) i Cully'ego Fredericksena (Generał Kota).

Dokument znajdziecie tutaj. Zajmuje około 45 MB i po załadowaniu odnaleźć go można pośród tymczasowych plików waszej internetowej przeglądarki (u mnie nazywał się webdoc_force_wrecking_ball.flv).

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016