strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Lucas dla TV Guide
czwartek · 20 wrzesnia 2007 · 15:00 · DarkMiagi · źródło: TheForce.net

Nie lada sztuki dokonała redakcja TV Guide namawiając Lucasa do udzielenia im obszernego wywiadu. W zamieszczonej na sieci drugiej części rozmowy znalazło się wiele pytań dotyczących najnowszych produkcji spod znaku Star Wars. Zaskakujących informacji nie odnaleźliśmy, zwłaszcza, gdy jest się na bieżąco z wiadomościami o serialu animowanym i aktorskim. Warto jednak zanotować, na jakim etapie zaawansowania znajdują się prace nad obiema pozycjami.

Animowany serial „The Clone Wars” obchodzi jubileusz 40 odcinka. Nim jednak serial zostanie wyemitowany, studia animacji mają przygotować łącznie ok. 50-60 odcinków. Planowany termin emisji, to jesień przyszłego roku.

Jak wiemy znacznie dłużej przyjdzie nam czekać na realizację serialu aktorskiego. Prace nad nim wchodzą dopiero w etap pisania scenariuszy. Dokładnie ma to mieć miejsce za około miesiąc. Prace będą przebigać analogicznie do grafiku powstawania serialu animowanego tj. najpierw powstaną scenariusze pierwszego sezonu, następnie zostaną one nakręcone, by dopiero wówczas myśleć o emisji. W planach jest co najmniej setka odcinków, ale Lucas pociesza, że produkcja serialu aktorskiego jest stosunkowo łatwiejsza od produkcji serialu animowanego.

Wspomniany wywiad z Lucasem odnajdziecie na witrynie internetowej TV Guide tutaj.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016