strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Postery z Blue Harvest
czwartek · 20 wrzesnia 2007 · 11:04 · Baca · źródło: Oficjalna

Wszystko, nawet największy kicz, po otrzymaniu etykietki "edycja specjalna" tudzież "edycja limitowana" dostaje automatycznie 10 pkt. lanserskich więcej.

Sprytni ludzie od "handełesu" dobrze o tym wiedzą. Blue Harvest, a więc godzinny odcinek Family Guya, który to serial wszyscy w ICO lubimy (poza tą czarną owcą - prawicowcem i pantoflarzem). Treścią niniejszego "specjału" jest parodiowanie dość starego już i prawie zapomnianego filmu z 1977.

Swoją drogą - telewizyjna premiera już w tę niedzielę. Jednakowoż nawet takie wydarzenie nie może się obyć bez należytej promocji. Z serialu ekscerpowano dwa screenshoty: 'Leia i Vader na Tantive IV' oraz 'słynna scena w zgniataczu'. I tak powstały dwie ("limitowane") serie posterów po 395 sztuk. W artykule nazywane są nieco inaczej, ale z obawy o niepokalane umysły naszych najmłodszych Czytelników nie pokuszamy się o dokładne tłumaczenie terminu "Giclées" przedstawionego tu w mianowniku liczby mnogiej.

Elementem promocyjnym w tymże geekstuffie jest przedsprzedaż dla posiadaczy Hyperspace, która, dla przypomnienia i poinformowania tych, którzy dopiero co zasiedli przed odbiornikami, jest płatną częścią Oficjalnej. By dokonać korzystnego zakupu mają okazję od 19. do 24. wrzesnia, czyli aż do premiery odcinka. Ponieważ Lucas, podobnie jak ci którzy spisywali Stary Testament, kocha magię liczb, okazyjnych plakatów jest po 77. Poza tym - warto chyba dać też szansę zakupu, tym którzy do Hyperspace dostępu nie mają, no nie?

Co do samych plakatów. W obu wersjach są numerowane 1-77. Sama ilustracja mierzy 8.25"x11", ale wraz z okalającymi złotą obwolutą i czarnym paskiem potrzeba do niej antyramy nie mniejszej jak 13"x16". Kosztują, każda, równe 89 dolarów amerykańskich.

A zamówić je można tak:
-"Leia - Vader"
-"Zgniatacz"

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016