strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Konwent SFera w Bydgoszczy
środa · 19 wrzesnia 2007 · 20:57 · Ragnus

Uwaga, uwaga szykujcie się wszyscy na to, co wkrótce nastąpi. W końcu, na-resz-cie, po tylu latach pojawia się oficjalna zapowiedź konwentu w Bydgoszczy. W dniach 30.11-2.12 tegoż roku 2007 będzie miała miejsce ostania okazja by razem po raz uczcić trzydziesty rok triumfu Gwiezdnych wojen.

Na bydgoskim konwencie SFera nie może zabraknąć bloku tematycznego powiązanego ze Star Wars. Aktualne trwają intensywne prace nad programem. Wszystko po to, by zadowolić przyjezdnych jak i tubylczych konwentowiczów. Jeśli ktoś chciałby brać udział w tym szalonym i zacnym przedsięwzięciu nie tylko jako widz, ale również jako twórca jest proszony o kontakt z Ragnusem. Wszyscy pozostali niech już zaplanują sobie wolny weekend na przełomie listopada i grudnia by przybyć do Bydgoszczy.

Garść informacji:

Głównym organizatorem jest klub fantastyki Maskon. Współorganizatorami są praktycznie wszystkie bydgoskie kluby zajmujące się fantastyką.
Nie jest przewidywana wcześniejsza akredytacja. Przy cenie 18 zł mija się to z celem. Dodatkowo każdy prelegent otrzyma rabat 9 zł za każdy przeprowadzony punkt programu.
Oficjalna strona: http://www.sfera.domenium.pl/

Exar Kun chciałby, żebyś pojawił/a się na tym zlocie!

Więcej informacji w najbliższym czasie.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016