strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Czy Bóg ześle nam jeszcze nowych IMPSów?
środa · 19 wrzesnia 2007 · 11:08 · Baca · źródło: IMPS

Dawno już nie słyszeliśmy niczego nowego ze strony IMPSów. Ta wielce ambitna seria miała być nieyako nieco poważniejszą, "ongoingową" kontynuacją Troops - wysokiej jakości wykonania oraz specyficznego poczucia humoru fanfilmu, jaki to wypuścił był swego czasu Kevin Rubio, jeszcze wcześniej nim skompletował przygody Tag & Binka.

Jak pamiętamy prace trwały. Fabuła w skrócie to losy the Emperor's Finest, czyli ludzkich trybików potężnej machiny wojennej JCM. Imperialni skupieni wokół niekanonicznego lotniskowca Relentless przemierzają Galaktykę broniąc słabszych i walcząc z nikczemnymi rebeliantami.

Początkowo ukazał się teaser, na którym szturmiak zakłada zbroję. Potem powstał pierwszy odcinek, przyjęty entuzjastycznie. Kolejne dziewięć miało pojawiać się, zdaje się, co miesiąc, dwa... I tu kończy się wesoła część historii, bowiem od tamtego czasu, a było to jeszcze w 2005, nie ruszyło nic. Co prawda epizod drugi z udziałem snowtrooperów zawiera jakoweś storyboardy, lecz pokazywaliśmy je już tak dawno, a tu nadal nic.

Tymczasem nasi reporterzy śledczy co jakiś czas przeczesujący pustynię jałowych projektów fanvideo natknęli się na takową rzecz. Jest uaktualnienie z piątego wrzesnia i jego sens brzmi mniej lub więcej oto tak.

Drugi odcinek w zasadzie skończony. Prace trwają także nad trzecim. Podobno są w fazie kończenia. Twórcy pragną udostępnić oba odcinki w jednym czasie, zwłaszcza, że nad pewne elementy opracowywali jednocześnie. Jednakowoż chwilowo nie są w stanie podać konkretnej daty ukazania się swoich dzieł. Wszystko zatem przed nami.

Ci zaś, którzy czekają na Tydirium, nadal muszą płakać w mankiet.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016