strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


The Force Unleashed również na Wii
wtorek · 18 wrzesnia 2007 · 21:48 · Rif

Interesującą wiadomość przyniósł dzisiejszy komunikat prasowy firmy LucasArts. Otóż ogłoszono w nim, że gra video The Force Unleashed zostanie wydana również na konsolę Nintendo Wii. Tym samym spełnią się marzenia wielu graczy, pragnących wykorzystać specyficzne kontrolery owej konsoli do pojedynków na miecze świetlne.

Edycja na Wii opracowywana jest przez Krome Studios, które to studio przygotowuje już od pewnego czasu wersje TFU na konsolę PS2 i PSP. Możemy zatem przypuszczać, że edycja tworzona z myślą o Wii różnić się będzie od next-genowej wersji z X-boxa 360 i PS3. W zamian za słabszą oprawę graficzną oferować ma unikalne tryby zabawy wykorzystujące tandem: Wii Remote i Nunchuk. Przypominacie sobie może scenki testowe gry, w których bohater używał swych zdolności władania Mocą przeciwko imperialnym szturmowcom? Owe kontrolery, jeśli producenci nie nawalą, mogą nadać nowy wymiar określeniu „feel the Force”.

The Force Unleashed w wersji Wii ukaże się, podobnie jak jej odpowiedniki na pozostałe platformy, wiosną przyszłego roku.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016