strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Kolejka Lincolna - odsłona trzecia
wtorek · 13 kwietnia 1999 · 21:45 · Franki

Los Angeles Times wydrukował artykuł o Lincolnie i kolejce. Nie będziemy go tłumaczyć, ale przekażemy Wam najważniejsze informacje, których jeszcze nie podawaliśmy. Startujemy:

Lincoln Gasking planował wyjazd na premierę TPM już od roku. Załatwił oficjalne pozwolenie policji na obozowanie na dworzu przez sześć tygodni. Ubezpieczył też wszystkich koczowników od nieszczęśliwych wypadków - przezorny gość.

Życie w takiej kolejce zwraca na siebie uwagę mediów - Lincoln udziela codziennie wywiadów dla prasy, radia i telewizji. W sobotę zainstalował kamerę internetową, dzięki której można oglądać kolejkę na Countdown to Star Wars. (adres pod którym można zobaczyć zdjęcia z kamery: http://starwars.countingdown.com/chinese). Obóz rozbity jest przy dwóch automatach telefonicznych (numery na Countdown...) co zapewnia łączność z całym światem. Firma komputerowa Dell podarowała Lincolnowi notebooka. Dzięki temu może on zarządzać swoją firmą przez Internet a także oglądać filmy DVD (również sponsorowane przez jakąś firmę).

Gasking dosłownie kilka dni temu zakończył sprzedaż "rozpoznawczych" koszulek dla fanów. Zawierają one różne śmieszne teksty, a na jednej z nich znajduje się logo Countdown to Star Wars wykonane przez IG-88 - znanego wszystkim webmastera Ord Mantell ;-) Cały dochód ze sprzedaży koszulek trafi do fundacji dziecięcej Starlight.

Należy też wspomnieć o innym fanie Star Wars - Danielu Alterze. Rozbił się ze swoją mamą i kumplem naprzeciwko Mann Village Theatre w Westwood.

Co ciekawe żadne z wyżej wymienionych kin, mimo iż są jednymi z najlepszych w Los Angeles nie podpisało jeszcze z Foxem umowy o wyświetlanie Epizodu I. Miejmy nadzieję, że wyczyn Lincolna i innych równie oddanych sprawie ludzi nie pójdzie na marne.

Komentarz przechodnia, 12:08 (tłumaczenie zbędne :)
You guys are the most diehard motherfuckers I've ever seen!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016