strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Z mieczem w kosmos
piątek · 7 wrzesnia 2007 · 17:20 · Badus · źródło: starwars.com

Zastanawialiście się kiedyś co dzieje się z całą masą rekwizytów, która przewinęła się przez filmy Lucasa? Cześć zapewne leży pochowana w kartonach, gdzieś w zakamarkach wytwórni filmowych, co ciekawsze zaś mają szansę wziąć udział w wystawie (vide Star Wars Exhibition).

Jednak od czasu do czasu przydarzają im się niezwykłe, iście galaktyczne przygody. Taki los czeka między innymi orginalny miecz Luke'a Skywalkera z "Powrotu Jedi" - w pazdziernikau zostanie on wystrzelony w kosmos! Chewbacca w imieniu Lucasfilmu przekazał rękojeść dyrektorowi ds. marketingu Agencji Kosmicznej NASA Rogerowi Bornsteinowi.

Broń Skywalkera zostanie dołączona do wyposażenia wahadłowca "Discovery" w jego 34-tej misji na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Głównymi celami wyprawy będą m.in. dostarczenie nowego modułu do stacji oraz udoskonalenie już istniejących. Po powrocie na Ziemię miecz będzie przez jakiś czas wystawiony w Centrum Lotów Kosmicznych w słynnym Houston, a następnie zwrócony Lucasfilm.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z oficjalnego przekazania broni, umieszczonej tutaj.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016