strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Premiera DVD Krypty!
poniedziałekk · 27 marca 2006 · 14:43 · Mike

Zgodnie z zapowiedziami, podczas konwentu fantastyki Pyrkon, który odbywał się w ostatni weekend w Poznaniu, odbyła się premiera DVD Krypty.

Na pokazie filmu i spotkaniu z Dark Side Films sala była szczelnie wypełniona widzami, podobnie jak w przypadku premiery w zeszłym roku – choć teraz konwentowicze wiedzieli już, co zobaczą :). Również tym razem film został przyjęty żywo i z wielkim entuzjazmem!
Po projekcji odbyło się spotkanie z DSF, podczas którego filmowcy przedstawili w skrócie aferę Krypty i mętnie próbowali tłumaczyć, o co im w tym wszystkim chodziło. Jednak najwięcej emocji wzbudziła prezentacja wydania DVD z filmem - przedstawiono zawartość obu płyt i zaprezentowano wybrane dodatki, niektóre z nich podobały się nawet bardziej niż sam film:). Co więcej, konwentowicze mogli zobaczyć też premierowo trailer nowej produkcji Dark Side Films i potajemne bonusy ukryte na DVD.

Jako pierwsi pełną zawartość obu płyt będą mogli poznać laureaci Konkursu Kryptycznego, do których DVD zostaną rozesłane w tym tygodniu. Wkrótce potem film pojawi się w oficjalnej sprzedaży za pośrednictwem wyłącznego dystrybutora Krypty DVD - sklepu Fanatyk.pl.

Zachęcamy także wszystkich fanów do wzięcia udziału w dyskusji poświęconej "Krypcie", która toczy się w tym temacie na Holonecie.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016