strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Republic Commando: Hard Contact w tłumaczeniu
niedziela · 26 marca 2006 · 19:38 · Ante Gregu · źródło: Bastion

Wg informacji, jakie dotarły do redakcji zaprzyjaźnionego z nami serwisu, pan Andrzej Syrzycki dostał właśnie nową książkę do przetłumaczenia. Oto pełna treść wiadomości:

Kilka dni temu, pan Andrzej Syrzycki dostał do tłumaczenia kolejną książkę z serii "Gwiezdne wojny". Tym razem jest to powieść autorstwa Karen Traviss - "Republic Commando: Hard Contact", opowiadająca o misji klonów-komandosów na planecie Quilura.

Oddział Omega – składający się z czterech klonów – Fi, Ninera, Darmana i Atina został wysłany na planetę Quilura. Planeta ta nie ma żadnego znaczenia strategicznego, jest typowym rolniczym światem. Jednak właśnie tam Konfederacja Niezależnych Systemów założyła fabrykę broni biologicznej i pracuje nad wirusem, który ma zabijać klony Jango Fetta. Trzeba tego wirusa i fabrykę zniszczyć, a także porwać naukowca odpowiedzialnego za to szaleństwo. Dochodzi też dodatkowe zadanie, dowiedzieć co się stało z dwójką Jedi, którzy infiltrowali tę planetę i ich uratować. Konfederatom przewodzi tu Mandalorianin Ghez Hokan. Oznacza to nieuchronną konfrontację, a do tego trzeba pamiętać, że zarówno Hokan, jak i same klony bardzo wysoko cenią Jango Fetta. Jedni jako ojca, inny jako Mandaloriańskiego bohatera. Czy zatem przeciwników więcej łączy, czy może dzieli?

Powieść ukaże się w sklepach najprawdopodobniej na jesieni.


Wnioskować z tego należy, że powieść Jamesa Luceno "Dark Lord: The Rise of Darth Vader" została już przetłumaczona i czeka na wydanie, najprawdopodobniej w czerwcu, a także że polskie wydanie książki Timothy'ego Zahna "The Outbound Flight" zostało odłożone do początku przyszłego roku.

Zapraszam także do zapoznania się z recenzją Droida.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016