strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Pierwszy na świecie fan film Star Wars w High Definition!
poniedziałekk · 20 marca 2006 · 11:51 · Mike

Dziś prezentujemy Wam jedną z najważniejszych wiadomości związanych z DVD Krypty: Jednym z dodatków w tym wydaniu będzie trailer nowego filmu grupy Dark Side Films. Ta wiadomość sama w sobie z pewnością ucieszy fanów twórczości DSF. Jednak co więcej, będzie to PIERWSZY NA ŚWIECIE fan film Star Wars kręcony w rozdzielczości HD. High Definition to cyfrowa technologia zapisu video pracująca w rozdzielczości czterokrotnie większej niz ta stosowana przez DVD. Grupa Dark Side Films nakręciła swój fanfilm przy użyciu kamery Sony HDR-FX1E

Dotychczas filmy fanowskie były kręcone wyłącznie na na kamerach DV i analogowych i prostszych cyfrowych. Sporadycznie zdarzały się produkcje na taśmie filmowej (np. Knight Quest), jednak do tej pory na świecie nie powstała ŻADNA fanowska produkcja w HD. Wcześniej jedynymi filmami Star Wars nakręconymi w ten sposób były jedynie Epizod II i III :)
Przypominamy, iż dyskusja na temat "Krypty", toczy się w tym topiku na Holonecie.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016