strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Czekacie, czekacie – i w końcu się doczekacie!
czwartek · 9 marca 2006 · 11:23 · Mike

Dark Side Films z wielką przyjemnością informuje, że po prawie roku oczekiwania i niewielkim poślizgu na horyzoncie widać już koniec prac nad wersją DVD uwielbianego przez tłumy filmu Krypta!
Zapewniamy jednak, że warto było czekać – w naszej opinii będzie to najbardziej rozbudowane wydanie DVD jakiegokolwiek polskiego filmu – nie tylko amatorskiego.

Krypta zostanie wydana na DWÓCH PŁYTACH. Na pierwszej znajdzie się sam film (wersja panoramiczna, anamorficzna 16:9, dźwięk Dolby Digital) oraz część dodatków, natomiast na drugiej – pozostałe dodatki i dokumenty o realizacji tego wiekopomnego dzieła.
Dokładny spis treści płyt na razie pozostaje owiany nimbem ciemnej strony, ale zapewniamy że ich zawartość będzie zupełnie wyjątkowa i nie lada atrakcyjna dla każdego miłośnika Wielkiego Kina.

Więcej informacji – już wkrótce. Na razie spragnionym wiedzy fanom Krypty prezentujemy menu główne płyty nr 1.Jest nam też miło poinformować, że wyłącznym patronem medialnym wydania DVD Krypty jest Imperial City Online, natomiast wyłącznym dystrybutorem będzie fanatyk.pl.

Premiera DVD Krypty odbędzie się na konwencie Pyrkon, który będzie miał miejsce w Poznaniu w dniach 24-26 marca. Więcej informacji na temat samego konwentu znajdziecie na oficjalnej witrynie internetowej - www.pyrkon.webd.pl.
W pierwszych dniach po konwencie DVD otrzymają pocztą laureaci Konkursu Kryptycznego, którzy jako pierwsi poznają pełną zawartość płyt i potęgę Strony Mroku Dark Side Films. Natomiast w połowie kwietnia film będzie dostępny dla każdego za pośrednictwem fanatyk.pl – dokładnej daty premiery na razie nie podajemy, żeby nie musieć jej potem przesuwać.

Ostateczna cena nie jest jeszcze znana, ale z pewnością będzie bardzo niska – z oczywistych względów prawnych pokrywać będzie wyłącznie koszt wykonania i wysyłki kopii filmu.

Zachęcamy także do wzięcia udziału w dyskusji poświęconej "Krypcie", która toczy się w tym temacie na Holonecie.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016