strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


LucasArts vs Sony: spór o Galaxies
wtorek · 12 pazdziernika 2004 · 20:39 · Rif · źródło: gry-online

Za serwisem gry-online i zaznaczeniem, że na końcu mowa jest o wersji beta dodatku o nazwie Jump to Lightspeed, gdyż jako taki premiery jeszcze nie miał:

W sieci pojawiły się pogłoski, jakoby między firmami LucasArts i Sony Online Entertainment pojawiły się rozbieżności, co do przyszłości MMORPG rozgrywającego się w świecie Gwiezdnych Wojen, Star Wars Galaxies. Mówi się, iż włodarze LucasArts nie są zadowoleni ze sposobu "prowadzenia" gry przez Sony, oraz kierunku rozwoju w jakim ona podąża.

Konkretnie chodzi o wprowadzenie możliwości stania się rycerzem Jedi. LucasArts uważa, iż rozgrywka była znacznie przyjemniejsza przed tą zmianą, teraz gracze zanadto skupiają się na zabijaniu tysięcy mobów. Star Wars Galaxies ma wielki potencjał, i aby go nie zaprzepaścić LucasArts jest gotów nawet na zerwanie współpracy z Sony i powierzenie dalszych prac nad jej rozwojem innej firmie lub nawet pokierowanie projektem osobiście. Wydaje się, iż posunięcie takie przyniesie grze tylko pozytywy.

Kolejną informacją, tym razem na pewno dobrą, jest wiadomość o planowanym kolejnym dodatku do gry, o którym jednak nie wiadomo na razie nic więcej. A tymczasem gracze mają możliwość grania w pierwszy dodatek, Star Wars Galaxies: Jump to Lightspeed.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016