strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Nowe filmy: Jump to Lightspeed i Republic Commando
piątek · 25 czerwca 2004 · 12:44 · DarkMiagi · źródło: TheForce.Net

Przedstawiciele fanowskiej strony SWG.Warcry, poświęconej, jak sama nazwa wskazuje, Star Wars Galaxies, nakręcili kilka filmów z oficjalnego mitingu fanów SWG. Na filmach utrwalono pokaz rozszerzenia do SWG - Jump to Lightspeed. Do ściągnięcia są cztery filmy, dwa z nich poświęcone są korelliańskiemu YT-1300 (m.in. rzut okiem na pomieszczenia statku), pozostałe zaś skupiają się na X-Wingu i TIE-Fighterze. Pokazany został system modyfikacji statków - gracz montować może nowe silniki, broń, osłony itp., co wpływa na wygląd zewnętrzny myśliwca.

Na oficjalnej stronie SW: Republic Commando natomiast, pojawił się filmik walkthrough, podobnie jak parę dni temu do KOTORa 2. Przyjrzeć można się interfejsowi gry oraz sterowaniu drużyną. Film pokazuje katakumby na Geonosis, gdzie gracz ma za zadanie zniszczyć urządzenie zakłócające, co naturalnie oznacza przebijanie się przez gąszcz przeciwników. Narrator, Chris Williams, zapowiedział rozbudowane tryby multiplayerowe, z możliwością nakładania na postacie różnych skinów.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016