strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Kolejne ciekawe informacje oraz ogłoszenie pierwszego PBEM-owego Konkursu!
czwartek · 17 czerwca 2004 · 21:34 · Mike

I tak w trzeciej serii podajemy informacje dla Graczy oraz wszystkich zainteresowanych. Zapewne wielu z Was już coś słyszała o powstaniu PBEM-a utrzymanego w klimacie „Gwiezdnych Wojen”. Choć ruch pośród chętnych do zabawy jest mniejszy niż oczekiwaliśmy. Dość duże nadzieje wiążemy z powstającą właśnie stroną internetową. Cieszymy się, że wierzycie w nasze dobre chęci. Jak dotąd zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Lecz śledzący przebieg sprawy widzą ile już zostało zrobione. Przypomnę jeszcze i zaproszę wszystkich na Holonet.pl, gdzie w miarę możliwości czasowych wszystkich fanów toczy się naszym zdaniem dość frapująca dysputa.

Dnia dzisiejszego dokonaliśmy zmian i poprawek w Regulaminie. Ujednolicenie wszelakich zawiłości itd. Wersja 1.2 jest dostępna dla wszystkich Graczy w bazie danych PBEM-a na Yahoo. Zainteresowanych proszę o kontakt listowy w celu przesłania nowej wersji Regulaminu oraz stosownych potrzebnych materiałów. Zahi dokończył pracę nad pierwszą wersją systemu rozwoju i prowadzenia postaci, gdy dokończymy pracę nad projektem profesji będzie można powoli nadawać uczestnikom wszelakie współczynniki. Wprowadzamy także pewną zasadę, która niewątpliwie ułatwi nam (tj. twórcom) życie. Po pierwszym kontakcie na GG (przeważnie najszybciej) – prosimy uprzejmie po uzyskaniu wyjaśnień wszelakie inne pytania wysyłać pocztą.

Ostatnią ważną informacją jest ogłoszenie pierwszego PBEM-owy konkursu (nazwy brak :) ). Dotyczyć on będzie wyszukania ciekawej i nietuzinkowej grafiki pod powstającą powoli stronę internetową PBEM-a. Przez zapisanych na listę Yahoo. Graczy oraz tych, którzy w rozwijaniu
PBEM-a SW PL. chcą pomóc. (aby być może zdecydować się do przystąpienia do naszej gry). odnalezienie Konkurs obejmuje także drugą turę - dotyczącą wykonania baneru reklamowego naszego PBEM-a oraz plakatu promującego „PBEM SW PL.”. Z wiadomych powodów i możliwości koordynatorów jedyną nagrodą będzie dozgonna wdzięczność oraz większa liczba punktów do podziału postaci na stracie gry. Niewykluczone, że będzie się to wiązało również z nadaniem wyższego stopnia (władzy, wojskowego itd.). Mile widziana także wszelaka pomoc Graczy, którzy dołączyli do nas całkiem nie dawno - w myśl zasady "ku chwale Unii!" oraz jednego z punktów regulaminu.


Na razie tyle. Pozdrawiamy serdecznie!

Zahi & Lekt


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016