strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


PBEM SW PL - kolejna porcja informacji!
wtorek · 15 czerwca 2004 · 10:50 · Mike

Do całej zabawy dołączyło już trzech Graczy! Jesteśmy zadowoleni z dość dużego zainteresowania w tak niedługim okresie (od dnia ukazania się pierwszego newsa).

Dosłownie na dniach do wiadomości publicznej zostanie oddany regulamin PBEM SW PL. wersja 1.0 oraz o dziwo FAQ (także wersja 1.0), w którym znajdzie się całkiem sporo pytań szczegółowych. Planujemy, choć w praktyce im dalej w las tym ciężej uruchomić całość gry włącznie z żywymi graczami za około dwa miesiące. Jednak to może się znacznie skrócić z racji znacznej pracy i nakłady godzin spędzanych nad materiałami. Na chwilę obecną do końca tego tygodnia mamy zamiar wprowadzić do gry pierwszą postać NPC, aby rozpocząć proces ożywiania PBEM-a. Z technicznych spraw ustaliliśmy, że wszystko będzie się odbywało za pośrednictwem grupy dyskusyjnej założonej na Yahoo.com. Także wkrótce zamieścimy (na razie na kanale holonetu.pl – w planie mamy już własną stronę internetową), obszerniejsze informacje odnośnie świata gry (tj. m.in. opisy większości planet, struktury wojskowe i polityczno-administracyjne itp.). Sukcesywnie („Powoli, a z głową” jak mawia moja Pani profesor matematyki – dop. Lekt) oddając wszystko do dyspozycji fanów postaramy się przyciągnąć więcej chętnych zapaleńców skłonnych bawić się wspólnie w prowadzenie PBEM-a. Roboczym mottem przewodnim PBEM-a SW PL. jest dość sztandarowy acz całkiem miły dla ucha tekst: „Ku chwale Unii!” :-) Jako że żaden pomysł nie jest zły postanowiliśmy użyć prostych i jasnych zwrotów. Bez politycznej gadki.

Przypominamy także o naniesionych zmianach i poprawkach w jednym z początkowych postów (na Holonet.pl) toczącego się wypełniania karty zgłoszeniowej. Tu wszystkim należy się następujące słowo wyjaśnienia. Otóż kilku pól nie da się wypełnić bez określonych i spisanych przez nas materiałów. Owe niedopatrzenie wyniknęło z pomyłki w obliczeniach czasy potrzebnego na ich wykonanie. Graczy, którzy mają zamiar się zgłosić prosimy o pozostawienie pól wymagających danych do przeliczenie pustych. Gdy tylko opublikujemy materiały doślecie nam potrzebne dane. Na chwilę obecną to wszystko. Czekamy na zgłoszenia i pytania!

Pozdrawiamy!

Zahi i Lekt

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016