strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Już wkrótce w Polsce figurki, popiersia i hełmy Star Wars
środa · 9 czerwca 2004 · 14:53 · Rif

Almaaghra podesłała nam info za serwisem Filmweb.pl, które powinno zainteresować kolekcjonerów figurek z Gwiezdnych Wojen i nie tylko:

Niebawem w Polsce oficjalnie kupić będzie można kolekcjonerskie figurki przedstawiające bohaterów popularnych filmów, gier i komiksów. Sprzedażą zajmie się firma Aliens Group, która będzie oficjalnym przedstawicielem na nasz kraj oferty takich firm jak McFarlane Toys i Neca.

W ofercie Aliens Group znajdą się figurki przedstawiające bohaterów takich filmów jak: seria "Obcy", "Predator", "Matrix", "Gwiezdne wojny", "Terminator", "Władca Pierścieni", "Conan", "Robocop", "Spawn", "Koszmar z ulicy Wiązów" i "Halloween". Firma będzie sprzedawała również figurki przedstawiające bohaterów popularnych gier wideo.

Zabawki McFarlane Toys i Neca są najwyższej jakości i skierowane są do osób w różnym przedziale wiekowym – nie wykluczając osób dorosłych. Charakteryzują sie przede wszystkim bardzo szczegółowym wykonaniem, przez co stanowią idealne odwzorowanie postaci znanych z filmów czy gier komputerowych. Na uwage zasługują również ich rozmiary, które wahają się średnio w granicach od 20 do 45 centymetrów wzrostu, a także duża ilość ruchomych elementów pozwalających na ustawianie figurek w różnych pozycjach - informuje "Wirtualna Polska".

Oficjalna strona firmy Aliens Group znajdująca się pod adresem www.aliensgroup.pl wystartuje dopiero 1 wrzesnia, jednak już teraz można zamawiać figurki pisząc maile na następujące konto: sklep@aliensgroup.pl


Jak się pewnie wszyscy domyślają w asortymencie McFarlane Toys i Neca nie znajdują się figurki Star Wars, więc dlaczego zostały wymienione? Oto informacja, którą uzyskałem wprost ze źródła:

MCFARLANE i NECA nie zajmują się figurkami STAR WARS
Będziemy mieli figurki KOTABUKIYA - DARTH VADER, DARTH MAUL, STORMTROOPER.
Również z firmy HASBRO i GANTLE GIANT STUDIO popiersia, hełm DARTHA VADERA
.

Przykład 13 calowej figurki Kotobukiya znajdziecie poniżej, a więcej informacji powinniśmy uzyskać już w lipcu.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016