strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Nieuczciwość powodem zamknięcia konkursu
czwartek · 14 listopada 2002 · 14:29 · Franki

Fett z Junkyardu ma niewesołą informację, ale wartą zamieszczenia, jako ostrzeżenie na przyszłość:Jako że na Junkyardzie nastąpiło niemiłe wydarzenie, jakim niewątpliwie jest zamknięcie konkursu na najlepszą tapetę, jesteśmy Wam winni kilka słów wyjaśnienia.

Powodowani szlachetnymi pobudkami zorganizowaliśmy konkurs z nagrodami. Włożyliśmy w niego wiele wysiłku, by bawiąc się wspólnie wyłonić najlepszych autorów i nagrodzić ich ufundowanymi przez nas nagrodami. Niestety, jak to w wielu przypadkach bywa, tak i tym razem dobre chęci spaliły na panewce, gdy z dnia na dzień dostrzegaliśmy kolejne przejawy nieuczciwości ze strony niektórych Uczestników konkursu, czy po prostu osób głosujących.

Szczegółowe informacje dostępne na Junkyardzie wyjaśniają w dokładny sposób naruszenia postanowień regulaminu, przez które zmuszeni byliśmy zamknąć ów konkurs pozostawiając sprawę zwycięzcy nierozstrzygniętą. Niestety, było to jedyne uczciwe wyjście które przyszło nam do głowy i, choć niektórym może się wydać ono brutalne, to zapewniamy Was - nie było w tym żadnej stronniczości, a jedynie troska o sprawiedliwy przebieg konkurencji.

Nie rozdane nagrody oczywiście nie staną na naszych półkach - czekać będą bowiem na następny konkurs (zupełnie innego rodzaju), w którym aspekt niedoskonałości technologicznej nie zapewniającej odpowiedniego bezpieczeństwa zastąpiony zostanie innym kryterium oceny - tym razem nie poddającym wątpliwości naszej i Waszej uczciwości.
Dzięki za wyjaśnienia. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na stronie bezpośrednio zainteresowanych, czyli Junkyardzie
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016