strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Posłowie...
wtorek · 13 listopada 2001 · 11:48 · Aku

Na wstępie chciałbym wyrazić ulgę, że już oficjalnie i bez ogródek możemy rozmawiać o światowej premierze Epizodu II. Bardzo trudno było nam utrzymać to przed Wami w tajemnicy, bo wiedzieliśmy o tym już ... w zeszłym roku! Już jakiś czas temu zaczęliśmy podawać zawoalowane informacje na ten temat i ku naszej uciesze wielu z Was doskonale zrozumiało co kryje się za tajemniczą "sensacją". Musimy z dumą podkreślić, że byliśmy najprawdopodobniej pierwszą stroną na świecie, która zaczęła o tym wspominać.
Tajemnica, która nas obowiązywała, nie pozwoliła nam jednak na wyjawienie szczegółów do ostatniej chwili. Nie wszyscy jednak tej tajemnicy potrafią dochować, co niestety bardzo popsuło naszą sytuację.
Kilka dni temu po naszych wstępnych informacjach, Adam ze strony Shadows of the Star Wars zamieścił informację, jakoby Syrena oficjalnie potwierdziła datę majowej premiery. Niestety było to NIEPRAWDĄ. Przedstawiciel Syreny zaprzecza jakoby oficjalnie coś potwierdzał, a Adam przyczynił się tym samym do złamania zasady poufności (co gorsza nadinterpretując informacje). Jestem o tyle zły, że to nie pierwszy kontakt, w którym "miesza" Andaral i pali tym samym mosty. Niestety przez takie działania uzyskiwanie oficjalnych informacji na potrzeby fanów w końcu stanie się niemożliwe, czego chyba nikt nie chce. Adamowi oprócz wyczucia sugerujemy także wiekszą rzetelność. Zamieszczanie pewnych przekręconych informacji i to za wszelką cenę do niczego dobrego nie doprowadzi, tak SOTSW jak i wszystkich fanów.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016