strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Wrażenia
czwartek · 8 listopada 2001 · 01:10 · Franki

Yeah, yeah, YEAH!!! Około 18:45 7. listopada 2001 żwawym krokiem wkroczyłem do gdańskiego EMPiK MEGASTORE. Rozejrzałem się obłąkanym wzrokiem w poszukiwaniu standów z nowiuteńkimi pudełkami DVD i... żadnego nie namierzyłem. Ostro nabuzowany tym rozczarowaniem przystąpiłem do gostka, który zajmuje się filmami. Wypowiedziałem magiczne zdanie "Kiedy wreszcie będą Gwiezdne Wojny na DVD?" i w chwili, gdy artykułowałem ostatnie słowo, moim oczom ukazała się ukryta za ladą kupka znajomo wyglądających pudełek. Gościu bez słowa podał mi box, zapewne rozpoznając we mnie typa, który napastował go dzisiaj przez telefon już dwa razy.

Tym sposobem zdobyłem nareszcie mój Epizod I na DVD!


Prywatne pudełko Frankiego. Łapy precz! ;)

Jako że nie mam odtwarzacza DVD, udałem się czym prędzej do kolesia. Obejrzałem jakieś 3 godziny materiałów i wróciłem do chaty, aby napisać słowa, które właśnie czytacie.

Jak oceniam DVD? K-O-Z-A-C-K-O! Byłem (i nadal jestem) po prostu oszołomiony. Wszystko, poczynając od menu, robi wrażenie. Jakość obrazu mnie osobiście powaliła, choć spotkałem się w Internecie z osobami, które nie podzielają tej entuzjastycznej opinii. W każdym razie obejrzałem sobie fragmenty TPM, usunięte sceny, reportaż "The Beginning" i kilka innych rzeczy. Wszystko skopało mi dupę, mówiąc dosadnie.

O zaje*istości tego DVD najlepiej świadczy fakt, że podjarał się nim nawet mój koleś, który ma na co dzień Gwiezdne Wojny w głębokim poważaniu. Mówiąc krótko: orgazm (lub przynajmniej coś zbliżonego ;)


Tył prywatnego pudełka Frankiego.


ulotka z pudełka


chapter selection


opis zawartości krążków

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016