strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


DVD w Tesco od poniedziałku WASZE RAPORTY!
niedziela · 4 listopada 2001 · 20:37 · Franki

Zapominalskim przypominamy, że już od poniedziałku 5. listopada w sieci supermarketów Tesco można zakupić The Phantom Menace na DVD. Jako pierwsi w Polsce donosiliśmy o tym już w poniedziałekk, ale uznaliśmy, iż o takim wydarzeniu warto przypomnieć.

A przed chwilą dostaliśmy pierwszego maila w sprawie DVD od naszego wiernego czytelnika mcwilla:Odwiedziłem poznańskie Tesco. Wszystko gotowe do sprzedaży DVD. Ciekawostka to to, że w przedsprzedaży do zestawu dodawany będzie plakat i książka. Niestety, nie wiem jaka. Prawdopodobnie będzie to Gwiezdne Wojny: Część I - Mroczne Widmo. Jak powstawał film. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Sprzedaż zacznie się o północy z 04.XI na 05.XI, ale ja zajrzę dopiero rano.Dzięki za raport prosto ze strefy zrzutu! Oczekujemy, że reszta czytelników jak zwykle nie zawiedzie i również doniesie o swoich przeżyciach przy okazji kupowania E1 DVD. Czekamy na maile.

UPDATE: Mcwill podesłał następujące sprostowanie: chodziło mi o 12:00 a nie o 24:00, czyli sprzedaż rozpocznie się jutro w samo południe.

Z kolei Marcin poinformował nas, że w Sklepie Wirtualnej Polski DVD kosztuje 89 PLN (+ koszty przesyłki).

UPDATE 2: Krzysztof Polewiak pojechał dzisiejszej nocy do Tesco w nadziei zdobycia DVD. Niestety, sprzedaż rozpoczęła się dopiero dzisiaj w południe i musiał odjechać z pustymi rękami. Zrobił jednak zdjęcie standu, na którym wystawiane są pudełka z magicznymi krążkami :). Oddajemy mikrofon samemu zainteresowanemu:Robiłem zdjęcie z ręki - by uniknąć wzroku ochrony - i je po prostu zje*ałem... SHIT!

Będę jutro w Tesco po południu i wyślę Wam zdjęcia jak to wyglądało ;-)

Luz Maria, chill out, nie ma się co stresować. Z radością poczekamy te kilka godzin na lepsze fotki. No i dzięki za poświęcenie - w końcu mogłeś oberwać od ochroniarza ;).

Kolejny raport nadesłał Maciej Górczyński:

Byłem właśnie z mcwillem w poznańskim Tesco. Płytki schodzą dość ostro (tak było w każdym razie o godzinie "0"). Pani wydająca bonusy powiedziała: "Jak kiedyś papier toaletowy."

Wspomniane bonusy to Mroczne Widmo: Opowieść Filmowa (w twardej okładce) i plakat reklamujący DVD. Market ma ograniczoną liczbę bonusow, wiec pewnie niedługo się skończą.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016