strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Hayden Christensen w szkole przetrwania
czwartek · 28 czerwca 2001 · 22:04 · Franki

W piątek 15. czerwca telewizja TV4 (we Wrocławiu TeDe) rozpoczęła emisję serialu "Higher Ground" (polski tytuł to "Szkoła przetrwania"). Nie byłoby w tym nic interesującego, gdyby nie fakt, że jedną z głównych ról gra Hayden Christensen. Dla wielu z nas będzie to pierwsze telewizyjne spotkanie z nowym Anakinem. I choćby z tego powodu można obejrzeć sobie "Szkołę przetrwania".

Na koniec jeszcze notatka dotycząca serialu wzięta z gazety:Jedyna w swoim rodzaju szkoła przetrwania, Mount Horizon, przeznaczona jest dla młodzieży, która sprawia problemy wychowawcze. Nastolatki, z którymi nie radzą sobie rodzice, dzieci niejednokrotnie z bogatych i rozbitych rodzin, mających problemy z narkotykami i alkoholem, właśnie tutaj pośród gór, w otoczeniu nieskalanej przyrody próbują pogodzić się ze sobą i wyzbyć młodzieńczego buntu. Dyrektorem i wielkim przyjacielem młodzieży jest Peter Scarbrow, dla którego dobro podopiecznych jest sprawą najważniejszą. Pomimo piętrzących się problemów finansowych i długów, jakie zostały zaciągnięte na rozbudowę i reorganizację szkoły, Scarbrow za wszelką cenę stara się nie dopuścić do przejęcia budynków szkolnych przez bank...TV4, piątek godz. 21:00

Podziękowania za info dla Xandu i Krzyśka.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016