strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Inkubator na płycie Świata Gier Komputerowych
sobota · 23 czerwca 2001 · 23:18 · Franki

Kuba Turkiewicz*, ojciec Starwarsów i Inkubatora ma dla was następujący przekaz:Udało mi się (przy użyciu Mocy i terroru) skłonić ekipę "Świata Gier Komputerowych" do wprowadzenia na ich płytce CD stałego działu "Inkubator". Jest to czasopismo redagowane w całości przeze mnie. Ponadto dostałem kawałek papieru na stronie 124-tej, gdzie będę zawsze pisał, co nowego można przeczytać w "Inkubatorze". A będą tam rozmaite opowiadania, wiersze, komiksy itp.

Jednak nasza uwagę - jako fanów Star Wars – powinien głównie zwrócić obszerny dział Starwarsy, który jest praktycznie żywcem przeniesioną z Netu moją witryną pod tym samym tytułem. O ile teksty do literacko dezynwolturalnego "Inkubatora" ukazywać się będą najpierw na płycie, a dopiero potem, z dwumiesięcznym, opóźnieniem trafią na witrynę, o tyle wszystkie materiały dotyczące SW zawsze najpierw znajda się na mojej stronie pod adresem www.gwojny.prv.pl.

W pierwszym numerze płytkowych Starwarsów znaleźć można dwa opowiadania, 20 zdjęć z galerii, 20 zdjęć z albumu, wszystkie skany figurek, trochę niusów oraz 8 plansz Obleśnych Wojen w nieocenzurowanej postaci.

Warto także poinformować, że łamy "Inkubatora" otwarte są dla wszystkich osób, które czują, że dobrze piszą i chcą opublikować swoje teksty, w tym także te starwarsowe.

Dziękuję (z dołu) za uwagę i (z góry) za życzliwość oraz zapewniam, że jeśli nie zechcesz zamieścić tej informacji, wcale się nie obrażę, choć nigdy się do ciebie nie odezwę ;-).
Lipcowy numer "Świata Gier Komputerowych" z wypalonym na coverze "Inkubatorem" można kupić już w kioskach. Do czego zachęcam w imieniu swoim i Kuby, który prawdopodobnie potrafiłby rozśmieszyć nawet szturmowca.

* tego gościa wypada znać :)
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016