strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Domena starwars.pl pod młotek
piątek · 1 czerwca 2001 · 12:30 · Franki

Domena starwars.pl jest do kupienia na aukcji Allegro. Najwidoczniej żałosny web ring prowadzony pod tym adresem przez Web Marketing nie przyniósł firmie oczekiwanych zysków. I nic dziwnego. Kto odwiedził kiedyś ich stronę starwars.pl, wie o co mi chodzi. Resztę zapraszam do przekonania się na własne oczy, jak można zmarnować potencjał drzemiący w kozackiej domenie.

Cena wywoławcza za starwars.pl to 20000 PLN. Na razie nie ma chętnych :). Najśmieszniejsze jest to, że nawet jeśli znajdzie się nabywca gotowy zapłacić tą kosmiczną sumę, LFL może zabrać mu domenę i odprawić z kwitkiem. Taka sytuacja miała miejsce z czeskim adresem starwars.cz, pod którym znajdowała się strona prowadzona przez fanów. Z prawnikami LFL miał również do czynienia właściciel tatooine.com. Nie trzeba chyba dodawać, że nie miał wiele do gadania w obliczu procesu. Morał z tego taki, że zakupienie domeny starwars.pl to ryzykowana inwestycja.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016