strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Science Fiction #4
piątek · 1 czerwca 2001 · 11:30 · Franki

Na półki kiosków trafił czwarty numer Science Fiction. Nie uświadczymy w nim tekstów gwiezdno-wojennych, ale zawartość magazynu z całą pewnością nie zawiedzie fanów fantastyki jako takiej. Wypadałoby przedstawić zawartość SF #4. Na pierwszy ogień idą opowiadania, bo właśnie one stanowią trzon miesięcznika. Najobficiej śliniłem się na myśl o "Toy Treku" Andrzeja Ziemiańskiego. Nie bez przyczyny. Część z was domyśliła się zapewne, że jest to kontynuacja "Toy Toy Song" - jednego z moich ulubionych opowiadań, jakie zostały wydane na przestrzeni ostatnich lat.

Jedziemy dalej, tym razem w telegraficznym skrócie: Władimir Wasiljew "Wiedźmin z Wielkiego Kijowa", Paweł Dębek "Bohater do wynajęcia", Anna Suwała "Kość niezgody", Maciej Witkowiak "Pracownicy marketingu bezpośredniego", Wojciech Szyda "Trójkąt", Maciej Guzek "Brzask", Dawid Brykalski "Wyłącznie dobrzy muzycy idą do nieba", Jacek Dukaj "Czarne Oceany". Prawda, że pokaźny spis treści? Oczywiście, nie w samej ilości tkwi siła SF, lecz w ilości zmiksowanej z jakością! Unikalne połączenie.

Co, oprócz opowiadań, może zaoferować Science Fiction? Już odpowiadam. Na kilku kolorowych stronach znalazło się miejsce na pokaźną zapowiedź filmu Tomb Raider, garść newsów filmowych oraz "Wiatr ze Wschodu", czyli co mają do zaoferowania nasi bracia zza wschodniej granicy.

Najlepsze jest to, że za 88 naładowanych drobnym tekstem stron (bez reklam!) trzeba zapłacić jedynie 5 złociszy (no dobra, 4,99 w tym VAT 7%). Na waszym miejscu nie zastanawiałbym się długo i pędził z wywieszonym jęzorem do pobliskiego kiosku.

BTW Strona Science Fiction znajduje się tutaj. Znajduje się na niej wstępniak i zajawki opowiadań.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016