strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Napisali o nas w...
środa · 9 maja 2001 · 09:00 · Franki

Dalszy ciąg przeglądu prasy. Tym razem moje czujne oko wypatrzyło garść ciepłych słów na temat ICO w samym Secret Service! Nie ma co ukrywać – rządzimy na całej linii ;-)

Oto, co sądzą o nas w "the biggest selling computer games magazine in Poland": Fuzja Gwiezdnych Imperiów
Fanów "Gwiezdnych Wojen" zapewne ucieszy fakt, że jakiś czas temu połączyły się dwa największe polskie serwisy poświęcone tej sadze. Archiwum Star Wars i Ord Mantell były w naszym kraju pierwszymi witrynami o tej tematyce. Przez ponad trzy lata istnienia obie zdobyły uznanie wśród polskich internautów. W wyniku fuzji powstał niezależny serwis o nazwie Imperial City Online. Już na pierwszy rzut oka widać, że jego autorzy podeszli do sprawy bardzo poważnie. Częste aktualizacje, newsroom, sporo artykułów i materiałów multimedialnych – to główne zalety Imperial City Online.
Kolejna miła sprawa: najwyraźniej Rif powrócił w Secret Service do łask. Po długiej przerwie w pisaniu do SS, możemy przeczytać jego recenzję Battle For Naboo. Gratulacje, Rif!

Jednocześnie przypominam, że ta sławna osobistość pisze coś od czasu do czasu na naszą skromną stronkę. Jeśli jesteście zainteresowani recenzjami starwarsowych komiksów napisanymi przez Rifa, odwiedźcie Czytelnię.

Aha, znając moje przerośnięte ego, jeszcze nie raz poinformuję was, co mieli do powiedzenia o ICO wielcy tego świata. Sorry, ale chyba musicie się do tego przyzwyczaić ;).
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016