strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod II > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Akcja na Coruscant
czwartek · 12 kwietnia 2001 · 21:57 · Franki · źródło: TheForce.Net

Kilka słów o akcji, jaka będzie toczyła się na dolnych poziomach Coruscant. Informacje zawarte poniżej to spoilery, więc będziecie musieli użyć myszki, aby je przeczytać.

SPOILER: już od dawna wiadomo, że w dolnych, mrocznych i brudnych partiach Coruscant zobaczymy ekscytujący pościg. Kto weźmie w nim udział? Odpowiedź brzmi: Obi-Wan, Anakin i ulubienica fanów - Aurra Sing. Jedi będą ścigać łowczynię nagród w latających pojazdach przypominających nieco helikopter. Oczywiście wehikuły nie będą posiadały wirników. Chodzi jedynie o "bąblowaty" kształt pulpitu.

Anakin i Obi-Wan nie dogonią łowczyni na ulicy. Kobieta skryje się w nocnym klubie, o którym już niejednokrotnie pisaliśmy. W końcu Jedi namierzą Aurrę i wywiąże się między nimi walka (znowu dwóch na jednego? ;). Pojedynek nie skończy się dla Aurry zbyt miło - zostanie pozbawiona ręki.


UPDATE: Luke podesłał nam sprostowanie do powyższej informacji. Cóż, nawet najlepsi czasami się mylą ;).

SPOILER: Jeżeli chodzi o newsa to Obi-Wan i Anakin nie gonią Aurry, lecz łowczynię zwaną Zam Wesell. Takie małe sprostowanko.

Wielkie dzięki za czujność, Luke!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016