strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Carrie Fisher w najnowszym filmie Kevina Smitha
środa · 28 marca 2001 · 00:04 · Franki

Nazwisko Kevin Smith powinno być znane polskim fanom Gwiezdnych Wojen. Młody amerykański reżyser w każdym ze swoich dotychczasowych filmów nawiązuje do wydarzeń lub postaci ze świata SW. Pisaliśmy już w lutym o najnowszym projekcie Kevina, czyli "Jay and Silent Bob Stricke Back", a dziś na Stopklatce i TFN pojawiła się informacja, iż do aktorów pojawiających się w tym filmie dołączy Carrie Fisher. Pojawi się tak samo jak Mark Hamill tylko na chwilę, ale zaangażowanie dwóch gwiazd z Trylogii, sam tytuł filmu oraz jego logo (które można zobaczyć po prawej) pozwala przypuszczać, że będzie to największy hołd złożony dotychczas Gwiezdnej Sadze. Tyle jeżeli chodzi o informacje już potwierdzone. Pozostają jeszcze domysły, takie jak stwierdzenie przez reżysera, że wystąpi "czwórka postaci, które z pewnością rozpoznacie".

Film wejdzie na ekrany w Stanach 10 sierpnia 2001. Za info dziękujemy osobnikowi ukrywającemu się pod pseudonimem Kielo :)
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016