strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Kilka rozsądnych słów na temat Encyklopedii
sobota · 24 marca 2001 · 12:56 · Franki

Rif zdecydował się na podesłanie kilku słów komentarza odnośnie nastawienia fanów do Encyklopedii:DeAgostini ożywiło swą Encyklopedią rynek produktów Star Wars w Polsce, ale już zaczynam dostrzegać niebezpieczne syndromy, które źle wróżą przyszłości tego wydawnictwa. Otóż wśród osób uważających się za fanów pojawiają się głosy, że Encyklopedia nie wnosi nic nowego. Nie wiem na jakiej podstawie można wyciągać podobne wnioski. Stykam się z Gwiezdnymi Wojnami już od blisko 20 lat, ale jak dotąd nie ujrzałem tak precyzyjnej i estetycznej mapy wszechświata Star Wars jak ta, która była załączona do pierwszego numeru. Trudno, nie pozjadałem wszystkich rozumów i mam tylko cicho nadzieję, że może tym razem ciekawa publikacja nie padnie jak wiele poprzednich, od których odwracali się polscy miłośnicy.Jeśli nie czytaliście jeszcze naszej recenzji Encyklopedii, powinniście uderzyć tutaj.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016