strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Star Wars Celebration 2000
piątek · 3 marca 2000 · 00:00 · Aku

W czerwcu w Łodzi odbędzie się wielka impreza Star Wars! Oto szczegóły:

24 czerwca (sobota) odbędzie się w Łodzi wielka starwarsowa impreza. Oto planowane atrakcje i szczegóły:

- Koncert symfoniczny! Muzyka ze Star Wars wykonywana NA ŻYWO przez 100 osobową orkiestrę i 30 osobowy chór !!! Sprawa jest praktycznie zapięta na ostatni guzik, organizator czeka jedynie na partytury, które zgodził się nadesłać Lucasfilm.

- Kinowy (Bałtyk) pokaz Star Wars: Episode I - The Phantom Menace i jeśli się uda trylogii Special Edition. Jeśli się nie uda zorganizować kopii trylogii na taśmie filmowej będzie pokaz z video na dobrym projektorze i sprzęcie audio.

- Turniej X-wing vs. TIE Fighter

- Turniej CCG (z nagrodami ufundowanymi przez dystrybutora - ISA)

- Dyskusje

- Możliwości zakupów po atrakcyjnych cenach książek Amberu i Egmonty (w tym MOŻE także archiwalnych komiksów) oraz kart SW CCG (dystrybutor ISA). Dodatkowo LEM zapowiedział wyprzedaż wszystkich tytułów SW (gry) więc również będzie można liczyć na znacznie bardziej atrakcyjne ceny niż te aktualne na półkach sklepowych. Swój udział zapowiedziało także Lego. A archiwalne komiksy Egmontu będą dostępne na pewno. Za to raczej na pewno nie pojawi się Hasbro.

- Jeśli ktoś z was ma własne amatorskie filmy SW (słyszycie E13?) to niech się skontaktuje z Sebastianem w tej sprawie. Może uda się je przedstawić "na dużym ekranie" :).

- Konkurs wiedzy o Star Wars (organizator prosi tym samym o pomoc w zorganizowaniu konkursu, jeśli macie pomysły na fajne pytania napiszcie )

- Orientacyjny koszt udziału w imprezie to 65 zł, na który w znacznej części składa się koszt wynajęcia orkiestry i Teatru.

- Organizator planuje udział około 1000 osób, a jeśli tak się stanie to będzie bez wątpienia największa sw-fandomowa impreza w naszym kraju.

- Impreza ma błogosławieństwo od samego LUCASFILM LIMITED!

- Patronat medialny objęły Telewizja Polska Program 2, magazyn CD-Action oraz Radio MANHATTAN.

- Trwają rozmowy z LOTem na sponsoring biletów dla ... ewentualnych gości zagranicznych. Resztę dopowiedzcie sobie sami ;).

- W związku z koniecznością wpłacenia zaliczki Teatrowi Wielkiemu Sebastian prosi o wpłacanie pieniędzy w wkwocie 65 zł od osoby. Oto info bezpośrednio od niego:

"BANK HANDLOWY w WARSZAWIE-Pion Bankowości Detalicznej
ul. Chałubińskiego 8, 00-950 W-wa

nr konta 10300019-1283850056

Ponadto proszę o przesłanie kserokopii potwierdzenia
wpłaty(listem bądź naklejone na kartkę pocztową) wraz z
dokładnymi danymi osobowymi, t.j. imię/nazwisko/adres/email
na adres:
SEBASTIAN R. BIAŁEK
UL.PIOTRKOWSKA 123/7
90-430 ŁÓDŹ"

- Organizatorem jest Sebastian Białek, jeśli macie jakiekolwiek pomysły skontaktujcie się z nim koniecznie. Jeśli macie jakieś krytyczne uwagi, sugestie, albo cokolwiek innego sensownego do powiedzenia też napiszcie. More details za jakiś miesiąc.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016