strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod II > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Plotki ze Skywalker Ranch
środa · 1 marca 2000 · 00:00 · Aku

Jak sie okazuje nawet na Skywalker Ranch mało kto "coś wie". Dla wszelkich gości piętro jest zamknięte. Tam (według informacji sprzed kilku dni) George Lucas dokonuje ostatnich poprawek scenariusza, trwają już prace nad projektami kostiumów i dekoracji. Casting też już ponoć trwa od jakiegoś czasu, a lada moment zostanie podana do prasy oficjalna o nim informacja.
To niestety tyle z bardziej prawdopodobnych informacji. Na osłodę info, które należy traktować jako zupełną plotkę (co nie znaczy bagatelizować). Jednego z pracowników stwierdził, że podobno w E2 pojawią się TIE fightery. Nie wiadomo czy rzeczywiści, ale jedno jest pewne: E2 będzie pomostem między klasycyzującym designem TPM a industrialnymi wpływami SW, ESB, ROTJ. Swego czasu słyszało się też plotkę o Star Destroyerach, więc może chociaż jedno :)
Dzięki dla Arka, który był gościem Skywalker Ranch i zechciał podzielić się ze mną wrażeniami.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016