strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod II > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Wywiad z Lucasem
czwartek · 02 marca 2000 · 00:29 · Franki

Czy jest pan zadowolony z wyników box-office jakie osiągnął Epizod I?
Owszem, sukces ten bardzo mnie cieszy, gdyż dzięki temu wiem, że film się podobał. Przemysł filmowy to swoista ruletka, nawet w przypadku Gwiezdnych Wojen. Nigdy nie można być pewnym, że pomysły przełożone na ekran będą odpowiadać widowni.

Czy w Epizodzie 2 Boba Fett będzie kobietą?
To jedna z krążących po sieci plotek. Książki i komiksy pokazują Bobę Fetta jako mężczyznę. Chyba nazywa się Jaster Mareel. Mimo, że nie sugeruję się komiksami i książkami przy kręceniu filmu, nie będę się posuwał do ewidentnej sprzeczności z nimi. [poza tym, jeśli Fett byłby kobietą, jego zachowanie w stosunku do tancerek Jabby z ROTJ należałoby uznać jako... hmm... dziwne. A jak wiemy w świecie Gwiezdnych Wojen nie ma miejsca na takie "dziwne" odchyły ;) - przyp. Frankiego]

Czy będziemy mieli możliwość obejrzenia w najbliższej części bitwy toczącej się pod wodą?
Kiedy wymyślam scenariusze do filmów, staram się by miejsca zdarzeń znajdowały się w nowych i ciekawych środowiskach. Mieliśmy już scenę podwodną w Epizodzie I z udziałem Rycerzy Jedi i Gungan. Jednak co do przyszłości nie chce się na razie wypowiadać.

Rozumiem, że w Epizodzie II będzie się spodziewać wydarzeń z Wojny Klonów?
Tak.

A kiedy pan zamierza zabrać się za realizację czwartej części Indiana Jonesa?
Następna część raczej nie pojawi się przez najbliższych parę lat w produkcji. Nie sądzę byśmy zrobili ją wcześniej niż pozostałe jeszcze do nakręcenia prequele Gwiezdnych Wojen.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016