strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Więcej o premierze i nie tylko
piątek · 3 wrzesnia 1999 · 00:00 · Aku

Asia Skywalker nadesłała bardzo interesujący raport: "Wczoraj byłam w kinie Capitol i to nie tylko ze względu na bilety, ale przede wszystkim ze względu na mieszczące sie tam biuro Syreny. Spotkaliśmy "pana od Gwizdnych Wojen" no i zasypalismy go pytaniami o premierę. Powiedział nam, że w planach jest pokaz laserów, drobne upominki dla wszystkich gości, ale co najważniejsze film osobiście zapowie McCallum. Stwierdzilismy, że warto kupić bilety i ustawilśimy się w niemałej kolejce. Stalismy tam dobre 45 minut i posunęliśmy może o dwa metry. Ludzie się bili, krzyczeli na siebie, koszmar. Myśleliśmy, że tam oszalejemy. Nagle ( jak to dobrze mieć znajomości ) podszedłdo nas taki chłopaczek z Syreny i powiedzial, żebysmy spróbowali w ZASPie, bo tam mają biletów więcej (500 a Capitol dostal tylko 200) i na dodatek z lepszymi miejscami. Opłacilo się tam pójść. Bilety były co prawda o 5 złotych droższe, ale dzięki temu nie stało się w kolejce (ktora owszem byla wczesniej, ale juz sie rozładowala ) a po drugie można było zobaczy na planie sali kongresowej miejsce, które się kupuje. Niestety te najlepsze, czyli na przeciwko ekranu zostały zarezerwowane dla sponsorów. A co do samego biletu składa on się z dwóch części. Jedna stanowi zwyczajny szary kawałek papieru, a druga prześliczne zaporszenie z plakatem wersja B na okładce i małym zdjeciem przedstawiajacym tłum w którym są też członkowie Cantina Band. Od pana z Syreny dowiedzieliśmy się także, że będzie w telewizji ok. 8 różnych spotów. Niestety tych przedstawiających pojedyncze postacie ( "One... " ) najprawdopodobniej nie będzie. A to dlatego, że dostali tych spotów za dużo (!!!!). W tej chwili przyszło 20, a mają się pojawić jeszcze nowe. A na zakonczenie cytat z Gazety Stołecznej z dnia 1.09.1999: "MOC W KINACH Bilety na najnowszą część " Gwiezdnych Wojen" (...)-Przedsprzedaż umożliwi rozładowanie kolejek w dniu premiery filmu i pomoże nam konkurować z otwierającymi się multipleksami - mówi Piotr Olak, kierownik Relaksu. W jego kinie sprzedano już prawie 2 tys. biletów (...) - Od 27 sierpnia do dziś sprzedaliśmy ponad 1500 biletow - mówi kierownik Feminy Edward Durys.(...) Skarpa będzie wyświetlać "Gwiezdne Wojny" pięć razy dziennie, Femina - 14 w trzech salach. - Specjalnie dla tego filmu kupilismy przystawkę do digitalu EX, dzięki której dźwiek będzie się rozchodził po całej sali - mówi Edward Durys." A ja mam już bilet do Feminy na godz.00:01 17-ego :)"
Dzieki za info!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016