strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Zalew...
niedziela · 29 sierpnia 1999 · 00:00 · Aku

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, na koniec sierpnia mamy zalew stuffu SW. Po niedawnej premierze nowelizacji do sklepów napłyneły LEGO i Kennery. Wszystkie 8 zestawów Lego już jest dostepnych, począwszy od największego i najdroższego Mos Espa Podrace (blisko 400zł) a skończywszy na najmniejszym zestawie Ligsaber duel (trochę powyżej 30zł). Pomiędzy nimi znajdują sie także Sith Infiltrator, Gungan Sub, Naboo Fighter, Anakin's Podracer, Naboo Swamp oraz Droid Fighter. Rozpoczęła się także sprzedaż figurek i akcesoriów firmy Hasbro. (wiecej szczegółow niedługo). Lada moment powinniśmy zobaczyć w sklepach produkty TOP2000 oparte o TPM oraz zapowiadane od dawna pozycje Egmontu (w tym komiks TPM). W sklepach w związku z promocjami PEPSI i Frito-Lay zaczyna się pojawiać coraz więcej materiałów Point-of-sale. Tak samo dzieje się w związku z promocją w KFC. Lada dzień (jeśli nie już) powinny się ukazać w sklepach obie gry i Star Wars Episode I Insider's Guide. A należy sądzić, że to wszystok to dopiero początek ;)
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016