strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Z Empire Magazine
czwartek · 12 sierpnia 1999 · 00:00 · Aku

We wrzesniaowym Empire ukazał się obszerny wywiad z Lucasem. Głównie dotyczył on różnych aspektów Epizodu I i jego przyjecia przez publiczność i krytykę, ale znalazło się tam także kilka słów o E2 i E3. Telegraficzny skrót: ..."Kolejny flm będzie historią miłosną i nie wiem jak to przyjmą fani. [...] A trzeci film będzie bardzo, bardzo, bardzo mroczny. To nie będzie radosny film pod żadnym względem. To będzie tragedia. Ludzie myślą o Gwiezdnych Wojnach jako radosnych filmach. Nie wiem jak zareagują na tragedię. Najprawdopodobniej będzie to najmniej popularny ze wszystkich filmów Star Wars, ale jestem tego świadom. [...] Podsumowanie historii rozgrywać się będzie między Yodą, Obi-Wanem, Anakinem i Królową. Tak naprawdę to ich historia. Tych czterech postaci..."
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016