strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Return to Hoth
niedziela · 2 sierpnia 2015 · 07:46 · Lorienjo · źródło: Fantasy Flight Games

Fantasy Flight Games znowu coś zapowiada na Gwiazdkę w temacie Star Wars Imperial Assault. Czwarty rzut? Już raz zapowiadali (dwa newsy wcześniej). Może więcej? Póki co, drugi rzut zapowiadany na wakacje nadal w drodze od Chińczyka do Amerykańca, trzeci, na po wakacjach, nawet z nory nie wygląda, tylko RPGowcy będą się niebawem cieszyć (za dwa, trzy tygodnie na terytorium pomiędzy Odrą a Bugiem) z nowej podstawki i "GM screena" więc... Dożyjemy, zobaczymy. A co zapowiadają?Drugie rozszerzenie gry z nowymi bohaterami Rebelii Return to Hoth oraz...... nowe figurki Leaders and Assassins.

A czemu w Imperium nie ma bohaterów? W większości były to takie same gentelistoty jak po stronie rewolucji, chcące związać koniec z końcem, żyć, założyć rodzinę, mieć dzieci albo i nie. Walczyli, gdy przyszła na nich chwila, krwawili, umierali tak samo jak ci drudzy. Więc czemu? Bo przegrali wojnę?
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016