strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
A w Polsce...
środa · 5 maja 1999 · 00:00 · Aku

Oto kilka NIEOFICJALNYCH przecieków z Syreny: Spot z Darthem Maulem jest i ponoć jest najlepszy ze wszystkich. Spoty może będą emitowane w polskiej telewizji w ramach kampani reklamowej TPM (jeśli będą , naprawdopodobniej będą w krótszych wersjach ale ... bez dubbingu). Oprócz 5 spotów z postaciami będzie jeszcze "ogólny" spot, który jest montowany w tej chwili w LFL. Ten właśnie ma największe szanse na zaistnienie w TV.
Clip Duel of the Fates bedzie w posiadaniu Syreny i zostanie udostepniony ważniejszym stacjom telewizyjnym (nietylko muzycznemu Atomic TV). Liczba i czas emisji clipu będą zależały tylko od samych stacji.
Pierwszy niewielki nakład polskiej wersji plakatu B lada moment wyruszy do kin. Główne uderzenie nasąpi jednak około 28 maja w okolicy premiery trailera B w kinach w Polsce.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016